Minizákusky

Výrobek z odpalovaného těsta, plněný lehkým, máslovým, vanilkovým krémem (s kapkou rumu). Povrch je politý cukrovou, karamelovou polevou.   
Výrobek z odpalovaného těsta, plněný lehkým, máslovým, vanilkovým krémem (s kapkou rumu). Povrch je politý cukrovou, rumovou polevou.  
Výrobek je tvořen z lineckého košíčku, který je plněn piškotovou hmotou ochucenou oříšky a rumem. Celý výrobek je politý čokoládovou polevou a zdobený oříškem.                   
Výrobek tvoří linecký košíček, který je plněný nugátem a piškotovou hmotou ochucenou nugátem a ovocnou šťávou. Celý výrobek je politý čokoládovou polevou a zdobený drcenými oříšky.        
Výrobek je tvořen z cukrářského piškotu, na kterém je vyšlehaný bílkový sníh. Celý výrobek je politý čokoládovou polevou.                             
Výrobek z listového těsta, plněný vyšlehaným bílkovým sněhem. Povrch je poprášený cukrem.                                  
Výrobek je tvořen z lineckého košíčku, který je plněný lehkým, máslovým, vanilkovým krémem a ozdobený je kousky kompotovaného ovoce.                
Výrobek je tvořen ze sušeného sněhu s příměsí mletých oříšků, který je plněný lehkým, máslovým, oříškovým krémem. Na vrchu zdobený oříškem.           
Výrobek je tvořen sušeným, kokosovým sněhem, který je plněný lehkým, máslovým, vanilkovým krémem. Spodek výrobku je máčený ´v čokoládové polevě.                          
Výrobek jehož základem je kolečko z lineckého těsta, které je plněno lehkým,máslovým, kakaovým krémem. Přikrytý je sušeným sněhem, který je pokapaný čokoládovou polevou.               
Výrobek je tvořen se sušeného sněhu, který je plněný lehkým, máslovým, vanilkovým krémem a kouskem kompotovaného ovoce. Částečně máčený v čokoládové polevě a zdoben kouskem ovovoce.             
Výrobek tvoří linecký košíček, plněný lehkým, máslovým, vanilkovým nebo kakaovým krémem. Na povrchu je výrobek pokapaný čokoládovou polevou.  
Výrobek je tvořen z lineckého těsta, které je plněno lehkým, máslovým, kávovým krémem. Povrch je politý čokoládovou polevou a zdoben krémovým esíčkem.                        
Výrobek je tvořen z lineckéko těsta, které je plněné lehkým, máslovým, vanilkovým krémem (s kapkou rumu). Na povrchu je výrbek potřený citronovou polevou a ozdoben.                     
Výrobek je tvořen oříškovým a kávovým piškotovým korpusem, který je proložený lehkým, máslovým, oříškovým a kávovým krémem. Konce tohoto výrobku jsou máčeny v čokoládové polevě. 
Hořická trubička plněná máslovo pudinkovým krémem s marmeládou.
Linecké kolečko s oříškovým máslovo pudinkovým krémem máčené v čokoládě.
Záznamy: 1 - 17 ze 17

Nová rubrika

03.07.2021 17:52
5.7.-12.7. 2021 a 21.8.-3.9. 2021

Kontakt

Cukrárna pod Rousínem Zelená 380
Česká Skalice
55203
491 452 672
Otevírací doba
Út - Pá: 9.00 - 17.00
So - Ne: 9.30 - 17.00
cukrarnapodrousinem@gmail.com